| Alexandra101010 a întrebat:

Cine este Chuck Norris? Sii ce face el? nu inteleg nimic. spuneti-mi despre el! Multumesc :*

5 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Buna, Andrada. happy.
Chuck Norris (n. 10 martie 1940 Ryan, Oklahoma, SUA) este un actor, expert în arte marţiale şi personalitate media american. După ce a servit în Forţele Aeriene americane, el a devenit un foarte popular expert în arte marţiale şi şi-a fondat propria şcoală numită Chun Kuk Do. A început să devină cunoscut de prin anii '60, iar ulterior a jucat în filme cu Bruce Lee, după care au urmat şi alte filme importante. El este un devotat conservator şi creştin scriind câteva cărţi pe tema creştinismului.
Sursa: Wikipedia. E o informatie "fundamentala", nu-mi place sa dau copy paste la ceva ce n-am scris eu.

| Ballet a răspuns:

Chuck Norris (n. 10 martie 1940 Ryan, Oklahoma, SUA) este un actor, expert în arte marţiale şi personalitate media american. După ce a servit în Forţele Aeriene americane, el a devenit un foarte popular expert în arte marţiale şi şi-a fondat propria şcoală numită Chun Kuk Do. A început să devină cunoscut de prin anii '60, iar ulterior a jucat în filme cu Bruce Lee, după care au urmat şi alte filme importante. El este un devotat conservator şi creştin scriind câteva cărţi pe tema creştinismului.

Sursa: Wikipedia? -__-'

| Catherine a răspuns:

Este un actor, expert în arte marţiale şi personalitate media american. După ce a servit în Forţele Aeriene americane, el a devenit un foarte popular expert în arte marţiale şi şi-a fondat propria şcoală numită Chun Kuk Do. A început să devină cunoscut de prin anii '60, iar ulterior a jucat în filme cu Bruce Lee, după care au urmat şi alte filme importante. El este un devotat conservator şi creştin scriind câteva cărţi pe tema creştinismului.

ai auzit de google ...sau Wikipedia?:*

| Alexandra101010 explică:

Întâi ca să vedeți că, Chuck Norris este un Zeu, întrați pe Google, scrieți "google Chuck Norris", dați pe Mă simt norocos și veți vedea ce apare nu vreau să vă stric surpriza.

| FizzyIzzy a răspuns:

Chuck Norris.
este in spatele tau.