| Gray77 a întrebat:

O intrebare pentru cei care au citit sau care stiu despre Durarara light novel.
Nuvela Durarara a fost tradusa in engleza si as vrea sa fac comanda. Faza e ca m-am uitat prin review-urile cartii pe mai multe siteuri si nu pot sa-mi dau seama daca e o carte pe bune sau e manga.
Vreau sa stiu daca e carte normala sau e gen manga cu imagini.

1 răspuns:
| aestheticfunction a răspuns:

In general (aproape tot timpul) light novel-urile sunt carti, fara imagini. Daca vrei carti cu imagini, ei bine, acelea se numesc "manga". Sper ca ti-am fost de ajutor.