| Loome a întrebat:

O mica parte din proiectul meu. Episodul vine in maxim 3 saptamani, minim 4 zile.

http://i.imgur.com/tGFAe.jpg

5 răspunsuri:
| DeeDee a răspuns:

Um...nu prea am inteles. Ce faci cu robotul? il animezi sau e pur si simplu fan art? Si cand zici episod, te referi la TPU the movie 2, nu?

| FuegoJr a răspuns:

So cool! Ai talent. Abia astept episodul! Sper sa dureze maxim 5 zile. Nu prea mai am rabdare.

| Loome explică:

DeeDee
TPU the movie 2 va veni odata ce termin acest proiect. animez robotul. animez si pe FOCA. Si pe lady gogu.

| Fragile a răspuns:

WoW,ce întâmplare! Cu atâta entuziasm! Oare ce va mai face MO?