| HardCore7750 a întrebat:

Salut, am o mica problema cu contul Steam, de 2 saptamani imi tot apare asta: http://i.imgur.com/jC2VrXo.jpg... nu stiu de la ce, au trecut acelea 15 zile, tot nu ma lasa sa vand nimic, am schimbat setarile din Steam Guard sa primesc coduri prin e-mail, nimic... nu stiu ce sa mai fac cu el, va rog sa ma ajutati
Numai bine!

1 răspuns:
| Alfred0703 a răspuns:

Ai cumparat ceva recent de pe steam? Daca da, cand? Daca nu, cand a fost prima ta achizitie? De obicei, dupa prima achizitie de pe cont, trebuie sa astepti 31 de zile ca sa poti folosi Market-ul.