| MrBlueEnergy a întrebat:

Oare imi va raspunde cineva la aceasta intrebare? thinking thinking

Răspuns Câştigător
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Nu,nimeni nu iti va raspunde la aceasta intrebare, toate raspunsurile sunt de fapt roadele subconstientului tau macinat de stres si schizofrenie acuta.Acest raspuns de fapt nu exista, tu doar crezi ca exista, la fel cum Justin Bieber nu exista ci este doar un manechin cu un penis foarte mic controlat de o bucata de branza.

7 răspunsuri:
| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a răspuns:

Nu cred ca al6-lea iti va raspunde laughinglaughinglaughing

| Notyabusinessm8 a răspuns:

Nu. Pentru ca esti prea prost

| Andyy005 a răspuns:

Pana si o bucata de branza e mai funny decat tine. -_-

| victor_3055 a răspuns:

Intrebareae daca iti raspunde cineva deci raspunsul e da pentru ca tiau raspuns 2 oameni

| AdeJustMe a răspuns (pentru victor_3055):

Acum au raspuns 3.winking

| Pr0oToTtYp3 a răspuns (pentru AdeJustMe):

Pardon 4.Hai si cu al 5-lea.

| HaruhiFujioka a răspuns (pentru Pr0oToTtYp3):

Al cincelea e aici!