| Fatha_Rea_Deea_1997 a întrebat:

Bunahappy Am o intrebarehee hee Daca prietenul nu imi mai raspunde nici la telefon si nici la sms, oare e supi pe mine sau are altceva? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| XCooLGirlX a răspuns:

Sigur este suparat... si vrea sa te faca sa suferi intr-un fel (adica stresandute) Sau poate chiar are treaba happy Mult noroc :*

4 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Da, dragă e supi. Când ai treabă, spui că ai trabă şi nu poţi vorbi. Când eşti supărat sau plictisit pur şi simplu nu răspunzi.
Sunt excepţii, dar sunt foarte rare, cum ar fi că şi-a pierdut telefonul, sau s-a întâmplat ceva.
Eu zic că face pe nepăsătorul, ignorantul, aşa că dă-i pace până îşi revine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau poate e obo thinking

| Resurrection a răspuns:

Poate ca da este suparat sau poate ca are foarte multa treaba.

| Andreea2013 a răspuns:

E suparat! sad