| JustACuriosPerson a întrebat:

Pentru fanii Naruto: Am cautat informatii despre Naruto Akkipuden dar nu am gasit nimic din ultimele 6 luni(doar de acum 2, 3, 4 ani) si ma intrebam daca s-a anuntat ceva in tot timpul asta: Va exista Naruto Akkipuden sau nu? Despre ce va fi? Vor aparea si copii lu' Hinata, Naruto, Sakura, Ino etc? Naruto e casatorit cu Hinata? Vor exista alte personaje negative ca Madara si Obito? Ce se va petrece cu Sasuke?
Orice informatie e bine venita happy

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Eu unul sunt sigur că după shippuden va apărea altă serie în continuarea acesteia. Deci nu te teme, Naruto nu se va termina atât de rapid.

| DeenDeny22 a răspuns:

Mama cate intrebari ai pus happy.
Ok deci sa incepem cu inceputul. Nu se stie nimic de akippuden din pacate sad
La sfarsitul seriei Naruto Sippuden dupa ce vor termina cu razboiul si tot va fi o mini serie cu toate personajele Naruto ( in afara de Neji R.I.P sad ) adulti cu copii lor. Naruto + Hinata, Sakura + Sasuke, Ino + Sai, Shikamaru + Temari, Choaji + Karyn din satul ascuns in norii si cuplul anului Shino + Kiba ( GLUMEAM laughing)) astia doi inca nu au avut noroc, da lasa are balta peste destul ) Lee nu stiu cu cine a fost dar in manga apare cum il antreneaza pe fisu.
Cred ca ai auzit si de filmul The Last care il asteapta toata lumea in el cica am vedea cum se casatoresc toate personajele, dar nu stiu nu sunt sigura.
Daca vor mai fii si alte personaje negative ca Akatsuki, Madara sau Obito nu stiu poate, ca altfel unde ar fi actiunea din Naruto?
Ce s-a intamplat cu Sasuke? Simplu.
Sa intors inapoi in sat, si-a intemeiat o familie cu Sakura si au facut o fetita. Dar stai sa vezi ca fetita lui Sasuke e indragostita de baiatul lui Naruto si... IN NUMELE LUI D-ZEU CITESTE MANGA CA E MULT DE ZIS laughing))))
Sper ca te-am ajutat.

| JustACuriosPerson explică (pentru DeenDeny22):

Am citit manga...pana la nr. 700.Adica cred ca e toata si nu stiu cat de mult mai e de spus, dar ai putea sa faci un rezumat?happy Desi am citit, nu am observat cum ca Sadara ar fi indragostita de Boruto laughing
Si in legatura cu Naruto The Last e un film fain, dar e doar despre Naruto si Hinata (exista online daca vrei sa il vezi, eu l-am vazut ieri si mi-a placut multwinking )