| IM5 a întrebat:

VOi credeti ca in naruto akkipuden sakura a fi la final cu sasuke?

Răspuns Câştigător
| birdie14 a răspuns:

Buna.Sa-ti raspund cu o alta intrebare...Crezi ca va exista Naruto Akkippuden?
In fine...chiar daca s-ar face o astfel de serie, Sakura si Sasuke nu vor fi impreuna, si daca tot sustineti asta inseamna ca nici macar nu vizionati Naruto...petru ca daca ati face-o,ati fi stiut ca Sasuke a si vrut sa o ucida pe Sakura.
Dar asta e parerea mea.Pur si simplu mi se pare stupid... oricum anime-ul Naruto, este un anime de actiune, nu de dragoste.
Sper ca ai primit mesajul.
Bafta.

8 răspunsuri:
| birdie14 a răspuns:

Sunt de acord cu @Metin2GXPlayer...

| iPetraAnime a răspuns:

In nici un caz.

| Cipi65 a răspuns:

Nicio sansa

| IM5 explică:

Eu.dupa mine! bleac nu deloc n-as vrea

| Soranaa a răspuns:

Nu are nici o sansa...Atata timp cat Sasuke a vrut sa o ucida pe Sakura nu are sanse.

| qAndu a răspuns:

Da ca se si plac happy fundita?

| AlinFiles a răspuns:

Da dupa mine asa este!

| CookiezFreak a răspuns:

Sunt cu totul de acord cu Exit. In primul rand nici nu stim sigur daca va aparea sau daca va exista naruto akkippuden si intre Sakura si Sasuke oricum nu mai exista NIMIC...deci imposibil...straight face!