| DaYannaDG a întrebat:

Recomandari de anime shoujo?
Excludeti kaichou wa maid sama, nana, kimi ni todoke, vampire knight, sukitte ii na eu, ao haru ride, special A, amnesia, ookami shoujo to kuro ouji, akagami no shirayuki hime.
Cele mai frumoase primesc funda.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ouran Highschool Club
Ookami Shoujo to kuro ouji
Tonari no kaibutsu-kun

Doar astea le stiu laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ah scuze, nu am vazut ca ai precizat ookami shoujo to kuro ouji...

dar le poti incerca pe celelalte doua happy

| EneCristian a răspuns:

Lovely Complex Ouran High School club cel putin astea doua am auzit ca is oke eu is fan mai mult pe genul Overlord deci cam greu sa te ajut.

| BlackRaven45 a răspuns:

Akatsuki no Yona, Brothers conflict, Charlotte, Earl and Fairy, Kamisama Hajimemashita, Ouran High School Host Club, Sankarea, Toradora.

| Sakura13574 a răspuns:

Diabolik lovers
Hotrubi no mori e(film)
Kamisama hajimemashita
Tonari no kaibutsu-kun