| Ayasaka a întrebat:

Sal, sal. Vreau si eu un anime love story si nu vreau cu chestii de actiune, ceva obisnuit school life... Si cred ca le-am vazut pe toate laughing) deci am vazut : Kaichow-wa maid sama, kimi ni todoke, say i love you, kamisama hajimemashita, clannad, ookami shoujo to kuro ouji, diabolik lovers, amnezia, elfen lied, Sakurasou no pet na Kanojo, ao haru ride si mai multe nu mi le mai amintesc numele, btw... Ceva idei?
Funda ☺♥

Răspuns Câştigător
| daniela5578 a răspuns:

Zero no tsukaima
Bokura ga ita
Skip beat
Romeo x Juliet
Edgar and fairy
Honey x Clover
Lovely complex
Brothers Conflict
Nana
Paradise kiss
Kamigami no asobi
Host ouran high school
Si inuyasha e romance, dar are multe episoade + actiune. Mai spre final apare ceva dragoste.

Si daca vrei sa citesti si o manga, iti recomand LD-K - foarte frumoasa. Despre o fata care se muta cu un baiat si apoi se intampla mai multe si se indragostesc.

2 răspunsuri:
| AKARA0 a răspuns:

Tonari no Kaibutsu
Este cea mai buna alegere