| anonim_4396 a întrebat:

Sal,stiti cineva de ce s-a inchis situl deseneanime.ro am auzit ca din cauza unei plangeri de la voyo sa se inchida toate siturile cu seriale si filme gratis acum o sa inchida toate siturile care au mai ramas?

4 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Stati linistit ca ii ia pe toti la puricat

| KinokoஐKee a răspuns:

Si eu m-am speriat foarte tare.Adica deseneanime.ro este un site superb cu multe anime, dar a fost doar o farsa.Astazi am intrat si eu pe site si scrie mare sus ca a fost doar o farsa.

| Ratonhnhakéton a răspuns:

Asta e strigator la cer, adica pentru orice ai vrea sa vezi sa trebuiasca sa platesti, eu as vrea sa se inchida voyo.

| Peny_Eduard_1997 a răspuns:

Cam o porcarie e voyo trebuie sa platesti ca sa te uiti mai bune sunt site-urile gratis si au si mai multe filme sau animeuri