| Zumm a întrebat:

Ce filme /seriale stiti cu vampiri happy?

12 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Seriale-Dark Shadows, e mai vechi dar foarte interesant, Forever Knight, Blood Ties, Angel, Being Human.Filme-Let the Right One In, Vampire Hunter D, Vampire Hunter D-Bloodlust, From Dusk Till Dawn, The Lost Boys, Near Dark, The Kiss, Lost Boys-The Tribe

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

True blood
The vampire diaries
Buffy, the vampire slayer
Moonlight
Blade: The series

Astea sunt seriale şi filme găseşti aici :
http://www.cinemarx.ro/tag/filme-cu-vampiri/

| koko a răspuns:

Jurnalele vampirilor
twilight saga
underworld 1-3

si mie imi plac filmele cu vampiribig grinbig grin

| Asdgjkjgs a răspuns:

Twilight

| Georgiiiii a răspuns:

Film:Twilight:X

| relaxo a răspuns:

Eu iti recoman Luna noua sau hellsing http://www.youtube.com/watch?v=-rfJ2JSWAM0&feature=related e cel mai tare serial pe care l-am vazut,

| neynya_4078 a răspuns:

The vampire diaries; true blood-seriale; artistice: seria twilight; Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles; Dracula; underworld-cele 3 serii. Si or mai fi, dar nu mi le amintesc.

| TestoasaRoz a răspuns:

Twillight big grin nu ma uit dar am auzit doar.

| mihaitza93 a răspuns:

Twilight, the vampires diaries etc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Twilight, twilight new moon si apare luna asta twilight eclipse. apoi nu stiu daca mai filmeaza pentru twilight breaking dawn :X:X:X:X sunt super

| stelutzaurie a răspuns:

Razbunarea vamiprilor. E un film ssssuuuuuuuuuuuuuupppppppppppppeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrr! 1