| azoteu2020 a întrebat:

Sall naruto cine credeti ca bate si dc naruto vs madara, naruto,sasuke, sakura vs 10 cozi, kakashi vs tobi, sasuke vs madara, si desigur duelul pe care il asteptam cu toti cu nerabdare SASUKE VS NARUTO.

Răspuns Câştigător
| Coarna_Mihai_1990 a răspuns:

Naruto bate deoarece, are chakra lui 9 cozi, are modul sage si are pentru ce lupta, pentru satul si prietenii sai. Sakura nu are cum sa-l bata pe 10 cozi deoarece 10 cozi are toata forta tuturor bestiilor cu cozi, iar sakura nu il poate nici pe biju-ul lui gaara, fostul. Tobi deoarece are si rinneganul si sharinganul. Intre si sasuke si madara nu stiu, se poate intampla orice big grin. Si din nou sasuke, are acea dorinta de razbunare pentru satul ascuns in frunza, dar naruto are o forta mult mai mare, dar sasuke nu va pierde usor, daca ar fi sa se lupte eu zic ca se termina lupta in 10 zile big grin. Sper ca te-am ajutat. Funda?

5 răspunsuri:
| Niklauss a răspuns:

1 Naruto
2 Naruto, Sasuke, Sakura
3 Kakashi
4 Sasuke
5 De ce sa se lupte daca Sasuke ie iarasi bun?

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns (pentru Niklauss):

Se refera in anime el tongue, nu in manga, si cred ca a zis a vrut sa zica, daca ar fi sa se lupte cine ar castiga, nu sa raportat la anime sau manga tongue

| Niklauss a răspuns:

Pai intre Sasuke si Naruto daca s-ar lupta sigur ar castiga Naruto pentru ca ii personajul principal si de aia castiga el mereu.

| armageddon22 a răspuns:

NARUTO in toate variantele deoarece el este PERSONAJUL principal... cunosc desenele astea de cand aveam 7 ani(am 14 acu). funda?

| DaFrate a răspuns:

Naruto vs Madara: Naruto il bate pe Madara, pentru ca are puterea lu Kurama si vointa de a nu se da batut niciodata.
Naruto, Sasuke, Sakura vs 10 Cozi: Bate echipa 7, nici nu e nevoie de Sakura, Naruto si Sasuke se descurca singuri.
Kakashi vs Tobi: Tobi il bate pentru ca are Sharinganul mai dezvoltat si are si Rinnengan acum.
Sasuke vs Madara: Il bate Madara pe Sasuke pentru ca are si Eternal Mangekyou Sharingan dar si Rinnengan n-are cum sa-i faca fata.
Sasuke vs Naruto: Naruto logic, degeaba are Sasuke Amaterasu daca Naruto se teleporteaza mai ceva ca Taicasu, sau Susano, Sincer acuma, Cine a rezistat in razboi cum a rezistat si inca rezista Naruto?