| 8i9i a întrebat:

De cine credeti ca va fi omorat Kabutomaru? De la un timp observ ca devine din ce in ce mai puternic mai ales cand a i-a adus lui Tobi corpurile membrilor akatsuki deja omorati.Credeti ca va fi ucis de Naruto, Tobi(Madara), Sasuke, Killer bee sau Kakashi, Raikage sau de cetre cine altcineva?

Răspuns Câştigător
| 3thera a răspuns:

Cred ca Sasuke...pentru ca Kabuto are o problema cu el de cand l-a omorat pe Orochimaru...si poate se vor lupta XD.sau Madara? Naruto ma indoiesc.
Oricum nu-l sufar, sa moara mai repede laughing.

Daca ai intrebari despre Naruto&Naruto Shippuden sau alte anime-uri, doar da-mi un mesajbig grin.

3 răspunsuri:
| Kanpeki a răspuns:

Eu cred ca Naruto se va alia cu Sasuke impotriva lui Tobi si Kabutomaru big grin ( cel putin asa as vrea eu happy )

| Mira8773 a răspuns:

Eu cred ca sasuke pentru. ca kabuto a avut o problema cu el inca de cand a venit la oricimaru. La urat din cauza lipsei de respect pentru. orocimaru. Sau naruto din cauza ca kabuto si naruto au avut disputele lor inca de la inceput. Oricum eu nu l-as vedea pe mandana luptanduse cu kabuto, el il pune pe sasue sa faca treburile murdare in locul lui. ( daca noare nu o sa regret )

| GaBrIeL_6159 a răspuns:

Cred ca il va omor Sasuke sau Naruto