| soraluisatan a întrebat:

Sall! pentru cele care au pierce in buric:vi l ati pus cu branula sau pistol? si as vrea sa stiu daca doare daca inainte iti faci anestezie cu xilina. ziceti mi tot ce ar trebui sa stiu:X Fundaa

Răspuns Câştigător
| madalynamadyy a răspuns:

Eu am Eu mi l-am pus cu pistol daca iti faci anestezie te doare doar vreo 2 minute eu mi-am facut fara (mai ieftin) si m-a durut vreo 5 minute ca niste intepaturi. funda?

8 răspunsuri:
| DroGuleTz a răspuns:

Ce face vrei sa-ti pai cercel in buric ai innebunit fah pai daca te prind cu el til smulg sa mora ce-am p casa vrei sa strici frumusete de buric cu niste porcari iapa meah laughing

| DroGuleTz a răspuns:

Exact asa fi rea fi rea dildica meah :X

| redrosegirl a răspuns:

Si ma rog domnisoara, de ce ai postat intrebarea asta tocmai aici?

| redrosegirl a răspuns:

@ alykUrasteJb :M-am referit la faptul ca intrebarea ai postat-o intr-o categorie gresita! Ce treaba are cercelul tau cu aceasta categorie numita "Comics"? De ex: intreabarea putea fi postata la : "Adolescenti","Conversatii" sau "Beauty & Fashion".
Si apropo scumpo, nu-mi vorbi mie cu "fato" ca nu ne-am tras de sireturi! O zi buna in continuare!

| soraluisatan explică:

Pentru Danutssa: auzi fato, pot sa pun ce intrebare am eu chef ca sunt altii care intreaba de toate tampeniile, daca nu stii raspunsul de ce mai pui intrebari fara rost? lol

| soraluisatan explică:

Droguletz,mai uitate si u la msje ca ti am dat msj, pe TPU:Xiapa mea:X

| soraluisatan explică:

Pentru Danutssa: am gresit pur si simplu, ca atatia de pe TPU. daca te uiti bine la toate categoriile sunt atateeeea intrebari care n au legaturalaughingasa ca nu am omorat pe nimeniwinkingeu nu raspund daca nu stiu raspunsul.LOL, zbye

| Serafir a răspuns:

Puneti-l cu branula oricum simti cand iti face gaura