| sakura1234 a întrebat:

am doua nelamuriri prietena mea vrea sa-si dea pierce in buric dar nu stie ce culoare trebuie sa aiba branula, si mai am o intrebare ce este xilina si cum se foloseste

2 răspunsuri:
| SimonaCristina a răspuns:

Xilina este anestezic, e periculoasa daca nu e administrata de cineva cu competente medicale. Prietena ta sa -si faca piercing la o camera de garda chirurgie ca sa fie mai sigura si ca sa stai si tu linistit. Nu se foloseste branula.

| sakura1234 explică (pentru SimonaCristina):

Dar cu ce se face gaura?
?