| Anonim_4797 a întrebat:

am o curiozitate...doare atunci cand iti faci pierce in spranceana? as vrea sa stiu, daca se poate, in comparatie cu pierce-ul in nas, daca nu, si asa e bine. mersi mult

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Orice penetrare a pielii este dureroasă, indiferent de zona de elecție.
Pa, pa.

| Floreenofficial a răspuns:

Pai doare mai putin dar asta nu te scuteste de durere si mai ales de evenutalele consecinte negative gen:infectii si alte de alea si nici de plata din pacate! sad laughing
Bafta!

| RoxAnana a răspuns:

Mai rau doare in nas decat in spranceana