| FuwaFuwa a întrebat:

Ce materiale iti trebuiesc pentru a face niste desene cat mai reusite...Adica prin desene ma refer la anime-uri din creion.
Va rog spuneti-mi si daca puteti sa imi spuneti si de unde pot sa le iau.

FUNDA!

4 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Salut.
Iti propun cartea "Step by step - Manga", o gasesti in librariile Diverta.

Ganbatte!winking

| FuwaFuwa explică (pentru ryuu):

Multumesc
Mult

| Azazea a răspuns:

Iti trebuie o radiera moale alba, un creion 2b, un creion mecanic, creioane colorate de apa, pentru ca sunt cele mai bune, unul costa in jur de 2 lei, un tus, pix negru cu gel, pix negru simplu, sunt si niste carioci speciale pentru manga, dar costa cam 15 lei unu, deci e f scump, foloseste creioanele de apa, ascutitoare...si alte chestii, gasestila fondul plastic la tine in oras, daca mai trebuie si altceva poti intreba vanzatorul. Good luck

| FuwaFuwa explică (pentru Azazea):

Multumesc si tie