| yuno135 a întrebat:

Ce preferati anim sau desene?
Imi puteti da niste exemple de anime?
Va rog?
Si puteti sa imi spuneti cate ceva despre acel anime?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Yuno. Cel mai frumos dupa mine a fost Akame ga Kill. A fost excelent. Pe langa faptul ca mor aproape toti cei de acolo, cand ajungi sa te obisnuiesti cu ei, si cei buni si cei rai. De fapt. Toata lumea era oarecum si buna si rea.
Pe langa unele morti crude, si o iubire neimpartasita (ea moare in bratele lui), trebuie vazut.
Mai este si SAO. Dar Blitz poate sa iti dea mai multe idei. Il anunt.

11 răspunsuri:
| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Trebuie sa vezi SAO.
Plus ca ce este aici sunt doar unele pareri de la romani.

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Eu sau cea care a pus intrebarea?

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Am vrut sa zic doar de acel site, oricum...
Ceva imi spune ca nu te-ai uita :/

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Da.Ai ghicit!

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Ok happy

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Bine.

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Stiu ca o sa te deranjez pentru ca am scris iar, dar... tot am facut-o sad

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Asta e!

| DoarBogdan a răspuns (pentru DoarBogdan):

Mersi de funda.

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Yuno. Cel mai frumos dupa mine a fost Akame ga Kill. A fost excelent. Pe langa faptul ca mor aproape toti cei de acolo, cand ajungi sa te obisnuiesti cu ei, si cei buni si cei rai. De fapt. Toata lumea era oarecum si buna si rea.
Pe langa unele morti crude, si o iubire neimpartasita (ea moare in bratele lui), trebuie vazut.
Mai este si SAO. Dar Blitz poate sa iti dea mai multe idei. Il anunt.

| Sociopat a răspuns:

Desene