| FeLixTuber a întrebat:

Vreau si eu niste anime-uri gen : Naruto, Bleach, Fairy Tail sau ceva Romantic/Acțiune - personajul principal ( Baiatul ) sa arate bine * DAU FUNDA.

6 răspunsuri:
| KenNine a răspuns:

Iti recomand Keseiyuu:Sei no kakuritsu, Zankyo no terror sau deadman wonderland.Mie unu mi-au placut enorm.Tu decizi daca iti plac.

| FeLixTuber explică (pentru KenNine):

Le-am vazut pe astea, daca mai stii si altele big grin

| KenNine a răspuns (pentru FeLixTuber):

Eu m-am uitat la peste 75 la suta din animele care sunt pe anime kage.Deci sunt multe.Asa nu stiu care ti-ar place!

| Vandal a răspuns:

Hmm. Cred ca Charlotte e destul de potrivit cerintelor tale, Sousei no Onmyouji, chiar daca protagonistul nu e superb, macar e mai diferit. Noragami, care are doua sezoane, deci ai la ce sa te uiti.
Sper ca te-am ajutat, daca nu, iti mai dau si altele.

| DeNN17 a răspuns:

Poti sa incerci D-Grey Man are 103 ep si sezonul doi doar 13, va aparea si sezonul 3! One piece daca iti plac foarte lungi happy, Hunter X Hunter este iar foarte fain!

| FeLixTuber explică (pentru DeNN17):

Le am vazut, multumesc :*