| NadeshikoYuki a întrebat:

Sall, TPU!
Vreau si eu niste animeuri romantice cu saruturi si imbratisari (chestii d'astea) adica un baiat o fata cu baiatul mai dominant ceva gen Kaichow wa maid sama si Special A
PS: daca se poate si o descriere ceva acolo va rog
MULTUMESC anticipat!
dau funda celui mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| 123456FOREVER a răspuns:

Boku no pico. este cel mai emotionant si frumos anime pe care l-am vazut vreodata, este despre un baiat care se indragosteste iar acea persoana e mai mica decat el. restul te las pe tine sa descoperi. Sa-mi spui daca ti-a placut.

| NadeshikoYuki explică (pentru 123456FOREVER):

Mertsi mult de ajutor tu esti singura persoana cate mi-a raspuns

| 123456FOREVER a răspuns (pentru NadeshikoYuki):

Am glumit cu ala happy nu te uita la el ca e destul de fuc#ed up. incearca School Days sau Anohana (acuma poti sa ai incredere ) totusi School Days este destul de "dark" la final si cat despre Anohana este mai mult drama

| NadeshikoYuki explică (pentru 123456FOREVER):

Nu am apucat sa ma uit la Boku no pico, dar o sa ma uit la celelalte deci tot iti multumtsc pentru ajutor