| bivolcarolincic a întrebat:

imi puteti recomanda animeuri romantice cum ar fi Kamisama Hajimashita, Kaichou wa Maid sama, Special A, Inu x Boku SS, DN Angel. Mersi mult si astept raspuns cit mai

Răspuns Câştigător
| Deleb a răspuns:

Heii
Toradora e un anime foarte frumos, plin de comedie, romanta si drama, e pur si simplu genial. O sa vezi cat de frumos de ataseaza unul de celalalt fara sa realizeze.
Clannad - la inceput o sa ti se para plictisitor si neinteresant, dar cu timpul o sa te atasezi de personaje si de plot (primul sezon nu e asa bun). Clannad after story e pe locul 3 al celor mai bune anime-uri (cu cel mai mare rating), so try it.
Ouran highschool host club - are unele episoade plictisitoare (spre exemplu, mai la mijloc o sa urmeze cate un episod dedicat fiecarui personaj, unele naspa, altele geniale - episodul cu gemenii).
Tonari no kaibutsu kun - o sa vezi cat de amuzant e Haru si cat de prostut poate fi uneori, iar asta face anime-ul amuzant.
Ao haru ride - un anime nou, foarte frumos, fiecare episod are cate o scena superba.
Mie astea mi-au placut foarte mult si ti le recomand. Ar mai fi cateva, dar nu mi s-au parut asa de bune :
Kimi ni todoke
Lovely complex
Mayo chiki.

Vizionare placuta!

| bivolcarolincic explică (pentru Deleb):

Mersi mult, toradora, clannad, ouran hight school host club, kimini todoke si lovely complex laem vazut.iar celelalte nu mersi pentru raspuns

3 răspunsuri:
| emagira a răspuns:

Filme hd

| bivolcarolincic explică (pentru emagira):

Scuze dar acesta macar e anime?