| rapStarGiovi a întrebat:

Salut, am 13 ani si imi place sa ma uit la Animeul naruto, e ceva gresit daca ma uit?
Prietenii mei spun ca sunt idiot si prost

8 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

Fiecare esteliber să facă ce dorește.

| sierra1 a răspuns:

" rapStarGiov: prieteni mei spun ca sunt idiot si prost" - noi nu te cunoaștem deci ne abținem

| LPCTSTR a răspuns:

Nu.
Idiot si prost esti daca urmezi o dogma si devii fanatic, sau aderezi la teorii conspirationiste canceroase, sau nu-ti folosesti creierul pentru educatie, si lista poate continua.

| zurick a răspuns:

Nu e nimic greșit în a te uita la Naruto. E un anime foarte fain chiar.
Fiecare se uită la ce îți dorește, iar tu ar trebui să te înconjori de oameni care știu asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nimic greşit. E alegerea ta personală şi nu trebuie să-i privească pe ei.
În fond, trebuie să-ţi placă ţie ce vizionezi, nu lor.

| wereyou a răspuns:

Poate invers ei sunt prostii
Eu din 2011 ma uitam la naruto când eram mic și toți colegi mei din clase le plăceau aproape toată școală mea ai plăcea naruto și dupa aia la școală se băteau în stil naruto
Ce vremuri faine și ce sa mai zic ca Backugan era mai tare în 2013 aruncai pe Drago și era și jocuri cu Dragoni LOL ce copilăria faina am avut big grin dar în 2020 nu știe sa mai aprecieze lumea animeuri ca acum se joaca doar Fortnite și se vb la școală doar despre fortnite/csgo/gtav adolescenți de 13-18 ani nu se mai uita la televizor și stau nu mai pe calculator de aia nu mai are succes naruto și canale TV din România... Nimeni nu ai mai pasa de desene doar copiii mai săraci se uita la ele dacă au televizor desigur
Acum cei care au și calculator și TV 4k clar ca nu se uita la naruto doar cei care au trăit vremurile în 2011 cu naruto știe sa îl aprecieze copiii în ziua de astăzi nu dacă te întreabă unul la ce te uiți și tu zici Naruto și el spune mă p. Pe serialul tău Fortnite e forta!

| alexomarcvs a răspuns:

Nu e nimic gresit, e alegerea ta, nu? De asemenea, seria de animeuri Naruto e bine facut, merita sa fie vizionat.

| Devil7VoN a răspuns:

Nu ești prost.Lumea va vorbi indiferent ce vei face.Plus că ești un copil la 13 ani.Si părerea mea este că Naruto, Naruto Shippuden și nu numai sunt geniale.eu unul am 23 de ani și încă mă uit la anime.Nui nimic greșit. Deci stai liniștit și fă ce îți place ție nu altora.