| Karashi a întrebat:

Intreberea asta e pentru cei care se uita la Naruto sau Naruto Shippuden(si eu ma uit simi place). Voua de ce va place animeul 'Naruto'? :-p

Răspuns Câştigător
| LoveNight a răspuns:

Buna! si eu m-am uitat la Naruto si Naruto Shippuden, acum daca mai am timp.Naruto este un anime mai special fata de celelate, este putin mai matur si ai ce invata din el.Este frumos pentru ca are dragoste, actiune, drama si multe alte sentimente. Uita-te in continuarehappy.

2 răspunsuri:
| KoreaJapan a răspuns:

Cum sa nu imi placa? Este primul anime pe care l-am vazut. La inceput pare o poveste de copii insa totul capata sens si devine mult mai interesant atunci cand sasuke se alatura lui orochimaru.

| RaaZ a răspuns:

Este un anim de prost gusttongue