| BeLyNdA a întrebat:

Cui nu ii place animeul naruto si naruto shippuden? De ce? Cine imi raspunde primul si scrie cat mai mult primeste funda!

Răspuns Câştigător
| RoxYuuKikyo a răspuns:

Imi place naruto si naruto shippuden pentru personajele sunt bine conturate,au niste trasaturi si la incepu naruto nu parea sa faca mare chestie pentru ca noi il consideram haios si poate putin pampalau insa acesta ne dovedeste ca nu este asa si sakura care este desteapta (personal cred ca e prea obseadata de sasuke) in naruto shippuden devine puternica si mie cel putin imi place mai mult asa iar sasuke (pun pariu ca orice fata care il vede pentru prima data in viata ei se indragosteste ) este destept si partea lui cu razbunarea si faptul ca nu-i pasa de nimeni ( asa spune el, dar cine in crede?) sunt o idee originala. Acestia formeaza o echipa perfecta si daca unul dintre ei ar lipsi dintr-o lupta ceilalti doi ar pierde deoarece se completeaza unul pe celalat. Partea cu sasuke cand pleaca (bunicica parte) si partea in care sakura ii spune ca il iubeste chiar inainte sa plece din sat (jalnica parte, asta cred eu) sunt total diferite.In concluzie naruto este un anime suuuuuuperb care merita vazut.

9 răspunsuri:
| Plague a răspuns:

Mie imi place, pentru ca ma inspira, si imi da idei legate de ce sa desenez/pictez. E un anime interesant si inspirat, e original si distractiv, te face sa razi si te tine intr-un relativ suspans. Personajele au trasaturi care le fac unice, sunt bine dezvoltate din punct de vedere al personalitatii, si chiar ma pot regasi in unele personaje. De aceea IMI PLACE naruto. Celor care nu le place si-au pierdut copilul din ei, si e pacat.

| MissLaura a răspuns:

Sunt de acord cu RoxYuuKikyo...esti tare fato! Da-i funda ca merita!

| Deniisze a răspuns:

Nu trebuie sa scriu mult...
Pur si simplu nu este deloc frumos.

| anonimul a răspuns:

Mie imi place fiindca acel copil isi schimba cu adevarat destinul si destinul celorlalti si fiindca pur si simplu sunt extrem de multe tehnici si mereu vezi ceva nou.si imi mai place fiindca ma face sa cred ca nimic nu e imposibil si imi da o incredere foarte mare in mine cand sunt pe teren(sunt la un club de fotbal)

| Alucard95 a răspuns:

Ca is cele mai ratate animeuri din toata lumea asta de aceea nu imi plac punct.

| publikkul a răspuns:

Prostii!

| publikkul a răspuns:

Ce prostii!

| catalina88 a răspuns:

E supertare ma uit zilnic la episoade

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place naruto si naruto shippunded.pentru ca e super animeul si pe episod ce trece devine din ce in ce mai interesant.cat te uiti la un episod iti capteaza atentia si te trezesti ca ai vazut 100 de ep.mie imi place ca e vorba despre un copil care vrea sa devina hokage sh incearca din rasputeri sa devina cel mai puternic dintre toti.sh se pare ca a reusit