| IoanaRusu a întrebat:

Cui ii place animeul NARUTO?

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Mie!love struck

10 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Cred ca intrebarea mai potrivita ar fi fost... cui nu-i place? o. O'

| pwp a răspuns:

Ms pentru funda, Em!love struck

| Nicoleta a răspuns:

Mie

| spy2o a răspuns:

Cand era jetixu timp de o luna ma uitam in fiecare seara

| danny7 a răspuns:

Super tare imi place foarte mult e chiar foarte tare am un program special un il prind si ma uit la el in fiecarea ora e misto

| iGabytza a răspuns:

EU EU! Naruto Shippuden Rocks!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie. De ce intrebi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E dragut dat pentru copii mai mici daca vrei ceva mai tare incearca bleach sau altceva de pe animax

| Lorelei2121 a răspuns:

Ma mai uitam la el. Acum mai fac schite in timpul liber despre diferite animeuri dar nu ma prea atrage nicunul.

| Deea33 a răspuns:

Mie,Foarte Mult:X