| Lordofthanks346 a întrebat:

Am auzit ca Naruto se termina in curand, ce va urma dupa capitolul 700? sau cum va fi continuarea happy
Funda!

6 răspunsuri:
| birdie14 a răspuns:

S-a terminat deja.O continuare a poveştii originale nu va exista, însă la începutul anului viitor va începe o nouă serie care se va concentra asupra copiilor personajelor principale din Naruto.

| Lordofthanks346 explică (pentru birdie14):

Si in the last movie ce se va intampla? sincer nu vreau sa se termine acest anime pentru mine este o tragedie.

| birdie14 a răspuns (pentru Lordofthanks346):

Sincer nu pot spune cu ceritudine ce se întâmplă. Ştiu că va apărea un nou personaj, un antagonist, pe care evident Naruto şi prietenii lui îl vor învinge.De asemenea, am înţeles că filmul se va concentra şi pe relaţia lui Naruto cu Hinata.Probabil vom vedea cum a început relaţia lor şi cum a evoluat în ceva mai mult.

| Schneesturm_Marius_1998 a răspuns:

Si filmul va reprezenta moarte parintilor lor se va pune accent pe drama mai mult si va incerca sa readuca tragediain serial pentru al putea continua si copii lor sa traiasca o intreaga drama...

| Lordofthanks346 explică (pentru Schneesturm_Marius_1998):

De unde stii asta?

| birdie14 a răspuns (pentru Schneesturm_Marius_1998):

Fie eşti extrem de prost informat, fie vorbeşti de cu totul şi cu totul altă serie.Naruto The Last Movie prezintă întâmplări ce au loc după 2 ani de la terminarea războiului, între capitolele 699 şi 700.