| nopenopenopenoope a întrebat:

Salut am inceput un "comic" "Drumul spre succes" http://i.imgur.com/hqFVO.png (aceasta calatorie este asemanatoare cu viata reala) nu este prea reusit :(
bye:-* si sper sa va placa

Răspuns Câştigător
| TMI85 a răspuns:

E bine pana acum,dar baga mai mult comics,caci pana acum nu am ras,doar ti-am admirat talentul la desen,chiar le ai,bv,continua si fa ceva ca sa radem, cere mai mult de la tine, sunt sigur ca poti mult mai mult.succes!

4 răspunsuri:
| AnaBlackVampire a răspuns:

Mie mi-a placut! Mai multe glume si astept partea a2a!

| iReal96 a răspuns:

Foarte misto animele facute.dar vin-o se scrie vino... misto gj 10+

| nopenopenopenoope explică:

Mda imi pare rau ce sa zic...imi era foame blushing

| Kayner a răspuns:

Mda,speri degeaba...pana nu o sa petreci mai mult de 10 minute (cel mai bine mai mult de o ora) lucrand la grafica, te rugam sa numai postezi asa ceva. Avem destui oameni care deseneaza mai bine...
Acu' ca sa fiu,, pah fir''... povestea e ok