| ByeSk0 a întrebat:

Salut,caut un desen animat/film pe care l am văzut pe dvd(nu știu dacă a fost difuzat vreodată la TV).Era un fel de Transformers,tot cu mașini care se transforma,doar că mașinile erau ținute în cuști și trebuiau să se bată cu alte mașini.Țin minte și un nume al unui "personaj", un camion pe nume Magnum Tudor
Am căutat pe toate site-urile cd-uri de vânzare dar nici că nu am găsit acest film sau desen ce era.
Are cineva vreo idee?

2 răspunsuri:
| Ka0ru a răspuns:

Am gasit niste desene care seamana cu descrierea dar nu foarte tare, lipseste peste tot personajul mentionat de tine peste care dau doar in seria Transformers, dar in seria aia singurul serial scos cu lupte in arene e Transformers Go, scos foarte recent, presupun ca la tine e vb de ceva mai vechi.
Am gasit astea: Daigunder, Crush Gear Turbo.