| anonim_4396 a întrebat:

A fost pe minimax odata un film animat nu film cu oameni real este animat dfizuat pe 1 iunie 2012 la ora 14.00 Si nu mai știu cum se numește am cautat Si programul TV după acea dată dar tot nu am găsit.
Am cautat minimax program TV 1 iunie 2012 Si la 14. 00 pe net nu scrie desenul animat spune altceva acolo dar țin minte ca atunci a fost. Ma uitam pe programul TV pe cinemagia spunea ca începe pe disney altceva si pe disney dădea altceva.

Si l-am măi văzut si in 2013 pe minimax dar tot nu știam titlul nici atunci, cred ca a fost ultimă dată cand l-au difuzat.

Filmul este asa

Este o fata si un baiat.
La inceput fata vine pe skatebord la băiat acasă si nu stiu ce făcea băiatul acolo, despacheta cutii ceva.
Pe la jumătatea filmului.
Băiatul se joaca cu cățelul si fata s-a supărat pe cățel ca nu știu ce i-a făcut Si cățelul s-a supărat Si a plecat Si băiatul s-a supărat pe fata ca a plecat cățelul din cauza ei după s-au dus sa îl caute in parc Si l-au găsit dar niște fete le-au spus unde era câinele dar ei nu le credeau ca erau rele Si s-au dus sa caute câinele seara cand a fugit si mama fetei Si tatăl băiatului erau la tatăl băiatului acasă Si făceau grătar Si știau ca copii s-au dus sa caute câinele filmul începe cand fata vine la băiat pe sckaybord la el acasă ca ea Si mama ei s-au mutat recent in cartier Si fata nu avea tata Si nici băiatul mama Si pe la jumatate din film băiatul si fata s-au dus la cursuri de dans ale fetei unde erau si fetele rele Si băiatul stea pe o banga acolo in sala ăsta cu cursurile de dans eră pe pa începutul filmului său jumatatea

L-am văzut pe 1 iunie 2012 la 14.00

Ce nume are filmul ca nu îl măi stiu

Si vreau sa îl găsesc nici in 2012 nici acum nu am știut vreodată titlul dat vreau sa îl revad

Cand l-am văzut pe minimax nu știm titlul
Si este desen animat de vreo 1 ora Si ceva său 40 minute nu măi stiu

Vreau sa îl găsesc că pe programul TV după net nu am găsit

Spuneți-mi titlul Si mie daca l-ați vazut

Răspuns Câştigător
| DoctorWh0 a răspuns:

Umm...
Fara suparare, dar nu cred ca mai stie nimeni un film de la Minimax din 2012.
A fost acum 8 ani, slabe sanse sa mai tina cineva minte asa ceva.

| floresdemayo a răspuns (pentru DoctorWh0):

A fost dificil, dar nu imposibil. I l-am găsit eu.

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

Si cum se numeste

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

L-ai găsit spune Si mie numele său link ceva unde spui că l-ai găsit

| floresdemayo a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ai vazut raspunsul meu de la postarea ta anterioara?

https://www.tpu.ro/......iu-cum-se/

| DoctorWh0 a răspuns (pentru floresdemayo):

Ah, nice.
Eu nici nu m-am chinuit sa caut.
In cazul asta, tu ar trebui sa primesti funda nu eu

| floresdemayo a răspuns (pentru DoctorWh0):

Stai linistit(a) ca mi-a dat si mie, la cealalta intrebare.
Băiatul a împărțit frățește!winking
Somnic dulce să ai...

| DoctorWh0 a răspuns (pentru floresdemayo):

Mersi big grin

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil desenul animat este făcut in 2010 2011 dar in România a fost difuzat in 2012
Cred că in 2011 este făcut dar in 2012 l-au dat in România