| KenNine a întrebat:

Ce anime preferat aveti si de ce?
Si ce anime ati vazut(cate si care)?

19 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Inuyasha
Toradora

| Mayhem666 a răspuns:

Pe astea le-am vazut pana acum :

https://myanimelist.net/animelist/AnimeLover6051?status=2

Stiu ca nu sunt prea multe, dar e bine si atat, avand in vedere ca am inceput sa ma uit la anime-uri doar de vreun an.

| KenNine explică (pentru Mayhem666):

Scuze dar nu imi merge site myanimelist.

| KenNine explică (pentru Mayhem666):

Ai cont pe anime kage?

| Mayhem666 a răspuns (pentru KenNine):

Nu, nu am cont acolo.

| KenNine explică (pentru Mayhem666):

Poti sa-ti faci. E dragut site si e cu rang. Sunt la rang de jounnin.Iti recomand.

| Mayhem666 a răspuns (pentru KenNine):

Nu vreau, imi ajunge MAL, si Kissanime.

| KenNine explică (pentru Mayhem666):

Vreau sa te intreb de la ce anime e poza ta de profil?

| Mayhem666 a răspuns (pentru KenNine):

Nu e de la un anime, e de la o manga yaoi super faina numita Ten Count, care inca se publica, deocamdata are doar 37 de capitole, abia astept sa apara capitolul 38, nu mai rezist.

| KenNine explică (pentru Mayhem666):

Mersi

| Mayhem666 a răspuns (pentru KenNine):

N-ai pentru ce happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anime-ul meu preferat este Death Note pentru ca are actiune, drama din punctul meu de vedere, atunci cand L un dedectiv a fost ucis prin intermediul carnetului. Si personajele au fost minunate, preferatele mele au fost si inca sunt L si Ryuk asa cum ma si cheamahappy

| HandaSei a răspuns:

Top 5 anime preferate:

1. Shigatsu wa Kimi no Uso
2. Paprika (Film)
3. Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin
4. No Game No Life
5. Kiseijuu: Sei no Kakuritsu

Lista mea: https://myanimelist.net/animelist/Handa-Sei | 200+ serii complete, dar cam am obiceiul prost de a începe multe și termina puține, la fel fac și cu serialele... rolling on the floor
Mno, ce pot să spun, dacă ceva nu reușește să-mi capteze atenția măcar 6-7 ore cât durează un anime de 12-13 episoade, atunci nu e neapărat vina mea! ^.^

| Seven07 a răspuns:

Anime-ul meu preferat e Bleach, pentru ca personajul in jurul caruia se invarte acctiunea nu isi schimba atitudinea pe tot parcursul episodului indifferent de cat de puternic devine, ce povara poarta etc. dar si pentru ca fiecare personaj in sine mi se pare genial gandit. Fiecare cu un rol major in firul narativ. Restul sunt mult prea multe de spus.

| kingersome a răspuns:

Naruto l-am vazut cap coada si este cel mai super anime care l-as putea vdea vreodata.

| natsumi346 a răspuns:

Naruto

| transcensionx a răspuns:

???? sferadragonului
???? gardianulluminariului
???? notaevaporării
???? războiulhranei
???? anihilareademonului
???? samuraix

| LightYagami7 a răspuns:

De fapt nu pot sa ma decid care e anime-ul meu preferat.Am vazut mai multe.Dar am inceput cu Naruto.Si pot spune ca asta e printre preferatele mele.
De vazut am vazut:Naruto, Naruto shippuden, movie+ova.
tokyo ghoul dar si root.
Death note.
Dar multe altetele.

| PatrickStar82953617 a răspuns:

Anime-Ul meu preferat e Avatar:Ultimul stapan al aerului