| GanduriDeCafea a întrebat:

Aveti un grup unde participati la discutii despre anime/manga? De preferat fara Facebook big grin

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Existau, la un moment dat, intalniri anuale sau bianuale, in Bucuresti si nu numai, intre pasionatii de anime si manga, dar nu stiu daca se mai tin. happy Se fac periodic evenimente tematice in capitala (gen Comic Con), dar trebuie sa urmaresti site-urile oficiale, ca sa vezi cand se organizeaza. big grin Unele se anunta cu surle si trambite, ca apoi sa se anuleze din diferite motive. Un astfel de eveniment nu e usor de organizat.winking