| Krises a întrebat:

Salut, ce parere aveti despre aceste 2 anime-uri : White Album si White album 2?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cam siropos :\

dar daca iti place drama si romance-u d-ala extrem in care mai multe persoane se indragostesc una de alta, uita-te la el laughing

| Krises explică (pentru anonim_4396):

M-am uitat la white album 2, mi s-a parut foarte fain, chiar daca la final nu a ramas ala cu acea tipa, dar la celalalt ( white album ) m-am uitat putin si m-au luat nervii rolling on the floor mi s-a parut naspa rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru Krises):

laughing da...