| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre noul album linkin parca?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi se pare ca se exprima mult mai bine decat in celelalte albume.
The Catalyst spre exemplu e superba.Bine, melodiile nu mai sunt asa de cunoscute si ascultate ca celelalte dar sunt reusite.Cum am spus mi se pare ca se exprima mult mai bine.
Pentru mine tot raman deosebiti si imi face placere sa ii ascult cantand.

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Sa fim drepti acum, nu are hit-uri ca celelalte dar are piese tari. e fain, dar se putea mai bine. oricum e bine si asa.

| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Sucks'