| Cosma_Mihaela_1999 a întrebat:

Exista un anime in care personajul principal, o fata, sa se deghizez in baiat si un baiat afla si se indragosteste de ea? Daca este un link va rog. FUNDA

Răspuns Câştigător
| MaliciousDeath a răspuns:

Incearca Mayo Chiki.

6 răspunsuri:
| AlexStefan1 a răspuns:

Este serialui Nini.
Funda?

| Cosma_Mihaela_1999 explică (pentru AlexStefan1):

Am vazut serialul si romeo x julieta

| Dalyan a răspuns:

Ai putea incerca Ouran Hight School Host Club, nu e chiar cum zici tu, dar este vorba despre o fata care se deghizeaza in baiat..In rest nu stiu nimic de genusad

| pumba875 a răspuns:

Pai,animeu Romeo x Julieta se incadreaza cat de cat.

| Hanakochan a răspuns:

Hana kimi, Ouran Highschool Host Club, Kill Me, Kiss Me, Ranma 1/2, Otome wa Boku ni Koishiteru, Minami-ke! :*