| Narcis494 a întrebat:

Salut fani anime! M-am uitat odata la un anime si nu imi mai amintesc bine dar era un baiat (personajul principal) se ducea la un tonomat sa ia un suc iar prietenul lui vine si il ia de subsioara si ii zice "stiai ca pielea de la subtioara se simte la fel ca si sanii unei fete?" Stiti cumva cum se numea? Dau funda celui care stie!

5 răspunsuri:
| AndreiDanut1996 a răspuns:

Mai multe indici ar fi mai bune

| Narcis494 explică (pentru AndreiDanut1996):

Pai. nu prea imi amintesc bine cred ca era din clannad cu shinohara ala si vine si il ia pe okazaki de brat si ii zice aia daca e cineva care a vazut clannad recent ar trebui sa stie partea. daca e din clannad

| AndreiDanut1996 a răspuns:

Cred ca asta e http://deseneanime.ro/? s=CLANNAD

| Narcis494 explică (pentru AndreiDanut1996):

Ce sa fie ca mi-ai dat doar siteul si il stiu siteul ce ep sau ceva...

| AndreiDanut1996 a răspuns (pentru Narcis494):

Copiaza cu totul