| GulubuntzBudulush a întrebat:

Salut, TPU. Am o întrebare. Cine dintre voi se pricepe la desenat? Eu lucrez la un serial de televiziune și vreau să știu care dintre voi se pricepe la desenat. Precizez că vreau 7 modele alb-negru desenate în stil Disney classic după niște modele reale pe care le am în calculator (și le voi trimite celor care le desenează). Fundă garantat celui care le deseneaza cel mai frumos.

2 răspunsuri:
| Kuroo a răspuns:

Nu cred ca va accepta nimeni sa deseneze doar pentru o funda.

| GulubuntzBudulush explică (pentru Kuroo):

P.S. Mai pun intebari la care poate sa raspunda (cu orice si primeste funda la cele inca 10 intrebari, ca sa poata face record).