| diana5 a întrebat:

Am o intrebare ciudata…Pentru mine nu e ciudata, dar pentru voi sigur e.
Exista un site pe care si nevazatorii pot citi manga?
Sau…nu stiu, este un program care interpreteaza? Vreau sa citesc naruto, si nu pot! Va rog, ajutati-ma!
Fundita!

Răspuns Câştigător
| Miauti a răspuns:

A interpreta o imagine pentru un nevazator este foarte greu. Tr sa interpreteze in 3D, iar la o manga va fi prea greu.

Pentru ei ar exista varianta romane grafice (nolev):

Naruto: Mission: Protect the Waterfall Village! (Novel) by Masashi Kishimoto
Naruto: Innocent Heart, Demonic Blood (Novel) by Masashi Kishimoto

http://miauti.blogspot.ro/ (manga review in romana)

| diana5 explică (pentru Miauti):

Multumesc. A, sper sa se inventeze un asa program...E nasol sa nu pot vedea. Manga e cu mult inaintea episoadelor. Multumesc mult pentru timpul acordat!

1 răspuns: