| UchihaClanNaruto a întrebat:

Am o intrebare pentru fanii naruto legat de,, fetița" lui Sasuke:Mi se pare cam dubioasa...hmm...Adica seamana rau cu acea Karin! Nu inteleg nimic! Sarada(da, stiu, e un nume foarte amuzant) e odrasla lui Sasuke si Sakura sau Sasuke si Karin? Sau e adoptata(ceea ce nu cred)?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar daca Sarada are ochelari, pot sa pun mana in foc ca Sasuke nu ar face un copil cu Karin! adica nu cred ca ar considera-o o mama potrivita pentru copilul lui, si din punctul asta de vedere cred ca Sakura sigur e mama Saradei, acum nu stiu sigur de ce poarta ochelari.
In legatura cu sfarsitul...asta e adevaratul sfarsit si nu ai ce sa faci.Sincer il prefer pe Naruto cu Hinata, mi se pare mult mai corect. Oricum Sakura nu l-a iubit niciodata pe Naruto decat ca prieten..nu stiu unde au vazut unii ceva romantic intre ei, cand Sakura se gandea toata ziua la Sasuke happy cred ca este cel mai potrivit final pentru serie.

| Innsbruck a răspuns:

Multora vi se pare ca seamana cu Karin sdoar pentru ca are ochelari, fetita este dubioasa pentru ca nu asa este adevaratul sfarsit.Advaratul sfarsit este o relatie intre Naruto si Sakura, dar din cauza fanilor nebuni ai Hinatei Kishimoto a luat o decizie grea, mai mult studioul la care lucreaza, intr-un fel l-a obligat.

| AndreeaIII a răspuns:

Karin e mama Saradei,citeste manga,si da,adevaratul sfarsit nu era asta, sincer nu stiu ce sfarsit va avea aceasta noua serie, incep din nou sa se lege lucruri intre Naruto si Sakura, oricum Kishimoto ne uimeste mereu, deci sa ne asteptam la cele mai neasteptate lucruri sau momente

| Alexutzascu a răspuns:

Http://ro.naruto.wikia.com/wiki/Sarada_Uchiha (citeste link-ul si nu vei mai avea indoieli )

| Bardu_Andrei_2001 a răspuns:

Caută episodul 116 din Naruto Shippuden și gândește-te