| Danielarizea a întrebat:

am si eu o intrebare..si va rog sa imi raspundeti repede daca stiti era un film de desene pe minimax cu o lume a zanelor si o lume a oamenilor.Ea un grup de fete care s-au dus cu cortul,si fata acea a descoperit niste zane,era si cu un curcubeu si fata acea s-a transformat si ea in zana la randul ei si a salvat curcubeul s-au ceva de genu, era foarte frumos va rog sa imi zaspundeti ^^

Răspuns Câştigător
| ZZZZ554 a răspuns:

RAINBOW MAGIC: RETURN TO RAINSPELL ISLAND
("Curcubeul Magic: Intoarcerea pe Insula Ploii Vrajite")

3 răspunsuri:
| Sakura13574 a răspuns:

Mi-am amintit despre ce desen animat vorbesti, dar habar nu am cum se numeste...

| Danielarizea explică (pentru Sakura13574):

Am aflat cum se numeste (rainbow magic intoarcerea pe insula ploi vrajite)winking

| GabrielaLorena a răspuns:

Buna!
Îmi puteți spune unde ați găsit desenele acesta tradus in romană?