| mafiot92 a întrebat:

Am vazut un anime acum ceva timp si nu imi aduc aminte numele, dar mai stiu niste secvente din anime.
Mi se pare ca la sfarsit povesteste o fata cu parul rosu ce s-a intamplat in urma cu cativa ani intr-un accident rutier, si doar ea a ramas in viata ( ii povestea unui "coleg" de liceu/clasa si in liceul acela erau decat un baiat si trei sau patru fete). Si fata cu parul rosu a fost in autobuz cu sora colegului si cu foste colege de clasa.
Si baiatul nu avea parinti si maestra lui murise si era un fel de agend "secret".Cam atat imi aduc aminte...
Dau funda! Mersi pentru ajutor

10 răspunsuri:
| iiUser20 a răspuns:

Claire...încearcă.

| iiUser20 a răspuns:

Eclair și Lumiere.dar nu cred laughing

| mafiot92 explică (pentru iiUser20):

Nu e asta crying

| iiUser20 a răspuns (pentru mafiot92):

Mai ai detalii?!

| mafiot92 explică (pentru iiUser20):

Baitul era un fel de agent secret, nu avea sentimente si vroia sa fie un adolescent normal.Si sora lui nu se stia daca e in viata sau moarta ( sora lui avea parul cenusiu si era mai desteapta decat el si nu credea ca o sa reuseasa ceva fratele ei )

| mafiot92 explică (pentru iiUser20):

Am gasit anime-ul. Numele e Grisaia No Kakitsu

| iiUser20 a răspuns (pentru mafiot92):

Super. ..sa mă uit și eu sa văd despre ce este vorba. Cum ai reușit? :p

| mafiot92 explică (pentru iiUser20):

Am cautat pe youtube anime in spaniola si l-am gasit big grin

| mafiot92 explică (pentru iiUser20):

Uite ca are si sezonul II dar nu il gasesc in romana... ( Grisaia No Rakuen)

| iiUser20 a răspuns (pentru mafiot92):

Mai greu în romana. ..eu o sa l caut în italiana