| alice_8764 a întrebat:

Am vazut, acum ceva timp, un film super tare dar nu imi mai aduc aminte cum se numea sad. Era vorba despre doua surori, iar cea mare murise intr-un accident de masina provocat de cea mica. Dupa ceva timp cea mica vine in vizita la sotul si fetita surorii sale, si descopera ca sora ei este in viata, desfigurata si tinuta captiva in casa. Era mult mai complex subiectul, dar nu imi mai amintesc bine. Daca ma poate ajuta cine va cu numele filmului...mersi

5 răspunsuri:
| xkatax97 a răspuns:

Ce tare... chiar nu stiu happy scuze ca nu te pot ajuta dar dupa spusele tale imi place filmulhappy

| xkatax97 a răspuns:

Cand l-ai vazut? adica ce zii si ce ora

| Criss_2552 a răspuns:

Pe ce post ai vazut filmul?

| alice_8764 explică:

Pe pro tv

| Mavrodin_Florin_1993 a răspuns:

laughing caut si eu filmul astaa sad si nu il gasesc