| vlady434 a întrebat:

Ce parere aveti de anime-ul Shuffle!? Merita vazut? Si povestiti-mi cu ce este, ce gen si o faza interesanta sau haioasa. Funda

Răspuns Câştigător
| tudord95 a răspuns:

Merita vazut! e comic si este vorba despre 2 lumi care se unesc cu cea a oamenilor demoni si zeii. Iar personajul principal trebuie sa aleaga din 2 fete din cele 2 lumi, dar pe parcurs povestea se complica si mai apar inca 2 fete, pe langa prietena lui din copilarie care traieste in casa cu ea.
Faza comica cand a intrat peste una in baie din greseala cand facea...
gen: romance, ecchi, harem, school life, comedy.

| vlady434 explică (pentru tudord95):

Si daca din intamplare stii, cate episoade are? Si cate sezoane?

2 răspunsuri:
| tudord95 a răspuns:

Are 24 episoade doar 1 sez
Fundita?