| FoxGames a întrebat:

Ieri am terminat de vizionat Tokyo Ghoul sezonul 1 si Tokyo Ghoul sezonul 2(cred ca i zice Tokyo Ghoul √A).
Am anumite dileme:
1.Cand apare sezonul 3?
2.Am auzit de Tokyo Ghoul:re, despre ce e vorba si unde il pot vedea, e o continuare?
3.La finalul sezonului 2 Touka avea propriul ei restaurant sau cum ii zice. Ea s-a uitat la strada si a ras, de ce?
Multumesc anticipat!
P.S. nu imi dati raspunsuri prin link-uri, link doar la Tokyo Ghoul:re sa il vad, atat.

Răspuns Câştigător
| єχcєєℓ a răspuns:

Poate apare cand vor avea destul material sa se faca.Re e continuarea.La 2-3 ani dupa ultimul episod.Re e si restaurantul pe care si l-a deschis sau lucreaza acolo mai nou una din doua. Poate ca a ras ca asteapta sa se intoarca Kaneki?
Si :Re e doar manga. Poti citi aici:
http://mangafox.me/manga/tokyo_ghoul_re/

4 răspunsuri:
| Prsmno123 a răspuns:

Am auzit ca al-3-lea sezon apare in vara.

| Alexutzu_Ale_2000 a răspuns:

Sez 3 apare acuma in vara si se numeste Tokyo Ghoul: Jack? pentru ca kaneki e amnezic si nu isi aduce aminte nimic si probabil crede ca il cheama jack, dar va aparea curand si astept sa vad restaurantu de la deschis aia oare s-o descurca?