| Luk_Luca_1999 a întrebat:

Puteti sa imi spuneti ce anime-uri de groaza ati vazut si daca v-au placut?

Răspuns Câştigător
| WhatABeautifulDay a răspuns:

Le-am vazut pe toate si te pot asigura ca nu o sa regreti daca te apuci de oricare dintre urmatoarele serii ^^

-Corpse Party
-Elfen Lied
-Higurashi
-Blood C
-Another
-Ajin (grafica CG)
-Attack on Titan

| KuraiKookie a răspuns (pentru WhatABeautifulDay):

Eu regret Elfen lied. Mai bine citesti manga...

| BlackRose03 a răspuns (pentru WhatABeautifulDay):

Unde e Shiki? laughing

| BlackRose03 a răspuns (pentru WhatABeautifulDay):

Dar Parasyte?

5 răspunsuri:
| PsyhoChild a răspuns:

+1 report

| CanYouFeelMe a răspuns:

Poftim două dintre cele mai bune anime-uri horror,(părerea mea):
-Another : Mai mult mi se pare că e comedie, dar e foarte bun, de la grafică la poveste.
-Corpse Party : Îl recomand din suflet, uite-te la el cu un prieten/prietenă. Merită să le vezi fața (: