| IePuRaSh●De●CiOcOlAtA a întrebat:

Imi spuneti si mie un film de groaza sau mai multe care le-ati vazut si v-au placut? REPEDE big grin! Dau FUNDITA.

14 răspunsuri:
| Mikaela a răspuns:

Mum and dad. este super tare!

| BiaSiAtat a răspuns:

The Grudge 1, 2, 3
Scary Movie 1, 2, 3,
The Shutter
Misterul gemenilor
Jenifer's Body.
Sper ca te-am ajutat.
Apropo filmele sunt bestiale!

| AnaMariaG a răspuns:

Room 1408, The ring,The grudge,Nightmare on ELM street, The wisher(parca asa era), si mai sunt si altele da' le-am vazut la tv si nu le mai stiu numele

| GoguStrigoi a răspuns:

Seria SAW,Paranormal Activity, Wrong Turn, Piranha...etc

| maria98 a răspuns:

Vineri 13
the exorcism of emily rose

| Lummy a răspuns:

Stiu ce ai facut asta vara :X

| Alinutaaaalina a răspuns:

Iti recomand Scream 4, The rite, Sweeney Todd: the Demon Barber of Fleet Street si Devil.Vizionare placuta:*. Funda

| simonica57 a răspuns:

Splice dar nu prea este de groaza doar daca ai 9 ani atunci este de groaza

| Stefan3D a răspuns:

Tarata in iad xD

| Brrrlx a răspuns:

Interviu cu un vampir dar nu e asa de groaza si mi-a mai placut Cosmar pe strada Elmbig grinFunda?

| SweetAngelGirl a răspuns:

''Scepticul''(nu am mai putut sa dorm e ff infricosator)
''Vasul Fantoma''
''Messenger''
''Un apel pierdut''
''Amprente Mortale
''Ochii''

| andre23 a răspuns:

Casa de ceara. Mi-a placut foarte mult

| anya93 a răspuns:

Hey^^uite aici niste filme:The Coffin,The Orphan Killer,The Collector,Scream of the Banshee,Hidden, Imprint, Dawn of the Dead.Sunt mistohappy

| yourlittleshean a răspuns:

House of wax
the gost ship
eskalafrio
the exorcist
the shortcut
un apel pierdut
drag me to hell
cele 13 fantome