| anonim_4396 a întrebat:

Salut vreau si eu niste anime-uri ca Highschool-dxd...pentru cei ce nu stiu povestea,vreau sa fie cu demoni/ingeri sau amandoua la un loc,si sa fie multa perversitate! Poate sa sara prima conditie(ccu demonii si ingerii) deci daca stiti dati-mi cat mai multe animeuri perverse, puteti face si un top! Funda >:batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Ecchi = Pervers
Dakara Boku wa, H ga dechinai ( Comedy, Ecchi, Romance, Supernatural )
Freezing ( Action, Drama, Ecchi, Martial Arts, Romance, Sci-Fi, Harem, Seinen )
Sekirei ( Action, Comedy, Ecchi, Super Power, Harem )
IS: Infinite Stratos ( Action, Comedy, Mecha, Sci-Fi, Shounen, Harem )
Kämpfer ( Action, Comedy, Ecchi, Romance, School, Shoujo Ai, Super Power )
To Love-Ru ( Comedy, Ecchi, Romance, School, Sci-Fi, Harem )
KissxSis ( Comedy, Ecchi, Romance, Harem, Seinen )
etc. sunt multe, uite o listă cu nume de anime-uri ecchi:
http://www.animeseason.com/anime-list/categories/ecchi/

Dacă ai nevoie de ceva sau ai o întrebare despre anime-uri sau manga sau e ceva în legătură cu ele nu ezita să mă contactezi pe privat.