| luanaoana99 a întrebat:

Ce provocari perverse stiti? Vreau multe exemple.

8 răspunsuri:
| SpookyKid a răspuns:

Depinde de locul in care te afli aca esti intr-un club sau bar e mai complicat
1.sa faca twerk pe perete cu picioarele in sus
2.sa puna un suc cu pai intre picioarele unui tip de acolo si sa bea cu paiul
3.clasicul dans la bara sau in poala unii la altii laughing)
4.sa bagi o sticla in gura pana nu mai poti
5.sa te duci la o fata (daca e baiat)una pe care nu o cunoaste si sa o intrebe ceva gen...nu vrei sa imi mangai copilasul sau ceva de genul
6.declaratii stupide de dragoste(daca aveti imaginatie astea pot fi foarte amuzante)
7.sa lingi o alta persoana pe toata mana, piciorul, fata, oricare

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns (pentru SpookyKid):

laughing Are 14 ani, nu cred ca-s potrivite, mai ales daca are un iubit un pic mai inapoiat sau timid laughing

| luanaoana99 explică (pentru Coarna_Mihai_1990):

Daca vrei sa stii iubitul meu are 18 ani si nu e timidwinking happy dar no ..si ce daca am 14 ani? cine esti tu sa ma judeci? poate am 14 ani dar am gandirea unei fete de 17 ani (cel putin asta imi tot zice lumea ) si da nu vreau provocari chiar asa de erotice...laughing)))

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns (pentru luanaoana99):

N-am zis-o cu rautate happy dar daca i-ai pune ce te-a zis ea happy ar crede ca ai pofta de sex happy Si... daca vrei poti sa le spui daca nu, cauta altele happy

| luanaoana99 explică:

Jucam cu iubitul meu asta deci ...nu vreau sa ii zic sa se duca la ceva tipe sau chestii de genu' happy locul :in natura laughing))

| nanupaul a răspuns:

Laba, scoate morcovu etc...

| SCHALKE a răspuns:

Striptease pan' la sutien si chiloti rolling on the floor, 10 opturi cu fundu', sa se frece cu fundu' de..., sa imite o partida de sex oral cu o banana, sa fie atinsa pe sani, sa i se ude bluza cu apa, sa il atinga la ****

| luanaoana99 explică (pentru SCHALKE):

Deci mai ziceti-mi cateva provocari pe are i le pot da daca suntem in natura laughing)