| RyuuZaKi a întrebat:

Vreau sa va intreb daca se merita mai mult sa iau Death Note Black Edition sau sa le iau separat, am inteles ca Black Edition e color.

E adevarat sau nu?

Thx!

Răspuns Câştigător
| Lumine a răspuns:

Buna!
Pai,editia aceasta are volumele mai mari si hartia folosita este de o calitate mai buna decat cea folosita in volumele normale, si are cateva pagini colorate.Acum depinde de tine daca vrei sau nu sa cumperi, avand in vedere ca nu aduce modificari la povestea manga originale.
http://deathnote.wikia.com/wiki/Death_Note:_Black_Edition

Succes!