| MaNDwN a întrebat:

Anime care se ridica la reputatia lui bleach, naruto, fairy tail big grin ceva, ceva? happy

7 răspunsuri:
| jrockfreak a răspuns:

Fullmetal Alchemist, Kuroshitsuji, Soul Eater, Death Note, D-Gray Man, A no exorcist etc... big grin

| AriRa a răspuns:

Incearca Claymore (nu are sezonul 2) sau D. Gray-Man. Sper sa-ti placa!

| MaNDwN explică (pentru AriRa):

Am terminat ieri seara claymore. vor mai aparea seriale noi? big grin

| AriRa a răspuns:

Nusad, poti vedeam manga dar nu e la fel.Este preferatul meu dupa Naruto si Bleach.happy

| MaNDwN explică (pentru AriRa):

Si cand apare season 2?

| AriRa a răspuns (pentru MaNDwN):

Este amanat de ceva vreme nu cred ca va mai aparea

| muf7 a răspuns:

Death note, e super